Lot n° 157
Estimation :
70 - 70
: 100EUR
DANCHET
Theatre. Paris, Grange..., 1751; 4 vol. in-8 veau fauve marb., dos orne (Rel. de l'époque). Premiere edition collective. Portrait. (*)