Lot n° 142
Estimation :
: 100EUR
MAGNUS (Simon)
Enchiridion sive Manuale confessartorum ac poenitentium... Anvers, P. Belleri, 1589; gr. in-12, veau fauve, dos orné (Rel. du XVIIe siècle un peu us.).