HOFFMANN (Frédéric)

Lot 165
Estimation :
60 - 60 EUR
HOFFMANN (Frédéric)
Medicinae rationalis systematicae. Tomus secundus quo Philosophia Corporis humani morbosi... Vera patholigiae fundamenta... Editio secunda... Francfort am Main, Fr. Vanentrapp, 1738 ; pet. in-4 bas. fauve marb., dos orné (Rel. de l'époque frottée).