REBUFFO (D. Petro).

Lot 107
Estimation :
200 - 250 EUR
Result : 200EUR
REBUFFO (D. Petro).
Commentarii in Constitutiones sev ordinationes Regia non solum Iuris studiosis, verum etiam pragmaticis utilisimi. Lugduni, ad Salamandrae, Apud Sennetonios fratres, 1554-1555-1552, 3 volumes in-folio, vélin ivoire de l'époque Edition originale de ces commentaires. Nombreuses lettres ornées. Traces d'humidité, importante mouillure claire au tome 3, manque de vélin aux reliures Baudrier, X 242