CORPUS JURIS CIVILIS ROMANI. In quarto parties... - Lot 6 - Brissonneau

Lot 6
Estimation :
150 - 200 EUR
Résultat : 100EUR
CORPUS JURIS CIVILIS ROMANI. In quarto parties distinctum, DIONYSIO Gothofredo (Denis Godefroy), JC, auctore cum appendice, seu auctario eorum, quae prioribus hujus formae editionibus defuerunt. Atque indicibus singulari cura revisis ac locupletatis. Singulorum contenta Syllabus Praefationi praemissus monstrabit. Editio omnium novissima, sacratissimo princip ac domino Dn. Josepho, Rom. Imperatori augustissimo &c.&c. dicata. Edité par Lipsiae Sumptibus Friderici Knochii, Bibliop. Francofurti ad Moenum et Jo Friderici Gleditschii, Bibliop. 1705. Frontispice, portait de Joseph de Habsbourg couronné empereur des Romains sous le nom de Joseph Ier. Très fort volume in-4 (27,5x22cm), vélin d'époque estampé à froid, dos à nerfs
Mes ordres d'achat