HERODOTI

Lot 14
Estimation :
200 - 250 EUR
Résultat : 150EUR
HERODOTI
Hlicarnassei lib. IX, IX Musarum nominibus inscritti. Eisdem narratio de vita Homeri. Cum Vallae interpret. Latina historiarum Herodoti, descriptarum ab henr. Stephano recognita. Item cum iconibus structurarum ab Herodoto descriptarum. Ctesia quaedam de reb.pers et ind. Editio seconda. Geneva, Henricus Stephanus, 1592 ; in-folio (35x21cm). Demi veau 18e siècle (mors, fragile, fendu, coiffes abimées, coins émoussés).Titre en rouge et noir, marque d'Henri Estienne, lettrines et culs-de-lampe. (24)-732 pages (12). Texte sur double colonne grec et latin
Mes ordres d'achat